راه اندازی سرویس پیام صوتی

on .

 

 ارسال پیام  صوتی به مشتریان بلک لیست

در یکی دو سال گذشته درصد قابل توجهی از مردم دریافت پیامک تبلیغاتی را بر روی گوشی های خود مسدود کرده اند ، کاملا قابل درک است که کسی نخواهد پیامک تبلیغاتی دریافت کند اما مشکل اینجاست که همین افراد نیاز دارند پیامک هایی را دریافت کنند که جنبه اطلاع رسانی دارد ، پیامکی که از مدرسه فرزندشان ارسال می شود و یا پیامک تایید عضویت آن ها در یک سایت از این دسته است.

متاسفانه شرایطی که همراه اول برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی در نظر گرفته است بسیار پیچیده و زمانبر است و بسیاری از کسب و کارها و متقاضیان شرایط لازم برای دریافت آن را ندارند.

ما برای اینکه پیامک های اطلاع رسانی شما (نه پیامکهای تبلیغاتی) بدست همه مخاطبین تان ارسال شود راه حل جدیدی آماده کرده ایم : 

پیام صوتی

شما مثل سابق پیامک های خود را ارسال کنید ، واید بصورت هوشمند با افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند تماس می گیرد و پیامک شما را برای آنها می خواند !!!

شاید فکر می کنید که هزینه این پیام صوتی بیشتر از پیامک است؟ خیر ، هزینه پیام صوتی برابر هزینه پیامک است.

اگر از پنل واید و یا API آن استفاده می کنید در هر دو حالت نیازی نیست که تغییری توسط شما صورت پذیرد ،

برای این منظور، کافیست  وارد پنل اربری تان در سامانه واید شوید. گزینه پیام صوتی  را انتخاب کنید و تیک "ارسال پیام های ارسال نشده بوسیله پیام صوتی " را بزنید به همین راحتی همه  پیام هایی که مخاطبین آنها  طرف سیستم بلک لیست تشخیص داده شوند بصورت خودکار تبدیل به پیام صوتی میشوند واید با مخاطب تماس گرفته و پیام صوتی را برای او پخش میکند.