راه اندازی سرویس پیام صوتی

on .

 

 ارسال پیام  صوتی به مشتریان بلک لیست

در یکی دو سال گذشته درصد قابل توجهی از مردم دریافت پیامک تبلیغاتی را بر روی گوشی های خود مسدود کرده اند ، کاملا قابل درک است که کسی نخواهد پیامک تبلیغاتی دریافت کند اما مشکل اینجاست که همین افراد نیاز دارند پیامک هایی را دریافت کنند که جنبه اطلاع رسانی دارد ، پیامکی که از مدرسه فرزندشان ارسال می شود و یا پیامک تایید عضویت آن ها در یک سایت از این دسته است.

متاسفانه شرایطی که همراه اول برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی در نظر گرفته است بسیار پیچیده و زمانبر است و بسیاری از کسب و کارها و متقاضیان شرایط لازم برای دریافت آن را ندارند.

ما برای اینکه پیامک های اطلاع رسانی شما (نه پیامکهای تبلیغاتی) بدست همه مخاطبین تان ارسال شود راه حل جدیدی آماده کرده ایم : 

پیام صوتی

شما مثل سابق پیامک های خود را ارسال کنید ، واید بصورت هوشمند با افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند تماس می گیرد و پیامک شما را برای آنها می خواند !!!

شاید فکر می کنید که هزینه این پیام صوتی بیشتر از پیامک است؟ خیر ، هزینه پیام صوتی برابر هزینه پیامک است.

اگر از پنل واید و یا API آن استفاده می کنید در هر دو حالت نیازی نیست که تغییری توسط شما صورت پذیرد ،

برای این منظور، کافیست  وارد پنل اربری تان در سامانه واید شوید. گزینه پیام صوتی  را انتخاب کنید و تیک "ارسال پیام های ارسال نشده بوسیله پیام صوتی " را بزنید به همین راحتی همه  پیام هایی که مخاطبین آنها  طرف سیستم بلک لیست تشخیص داده شوند بصورت خودکار تبدیل به پیام صوتی میشوند واید با مخاطب تماس گرفته و پیام صوتی را برای او پخش میکند.

ارسال پیامک از شماره‌های ۵۰۰۰۴

on .

تمامی مشتریان واید در طول این چند سال پیامک های خود را از طریق خطوط اختصاصی با پیش شماره ۳۰۰۰ ارسال می کردند. هر چند به نظر ما این خطوط کیفیت و قیمت مناسبی دارند، اما با دو مشکل نیز مواجه بودیم:

۱- در زمان‌های کوتاهی که برای اپراتور ۳۰۰۰ مشکلی پیش می‌آمد، ارسال پیام کوتاه همه مشتریان قطع می‌شد و جایگزینی برای آن وجود نداشت.

۲- در چند ماه گذشته هیچ گونه همکاری برای خدماتی سازی خطوط انجام نمی‌شد و تعداد زیادی از مشتریان نمی‌توانستند خطوط ۳۰۰۰ خود را خدماتی کنند تا پیامک های آنها به همه مشترکین همراه اول و ایرانسل ارسال شود.

برای حل این دو مشکل ما امکان جدیدی را به واید اضافه کردیم.

هم اکنون امکان ارسال پیام کوتاه از شماره های ۵۰۰۰۴ برای همه کاربران واید فعال شده است. می‌توانید با ما تماس بگیرید تا یک شماره اختصاصی با پیش‌شماره ۵۰۰۰۴ به اشتراک شما اضافه کنیم. این شماره رایگان است و هزینه‌ای ندارد و تقریبا متناظر با شماره اختصاصی ۳۰۰۰ فعلی شما است.

همچنین خوشحالیم که به اطلاع شما برسانیم پس از مدت‌ها وقفه در فرآیند خدماتی کردن خطوط، این امکان فراهم شده است که در زمانی حدود ۲ تا ۳ هفته خطوط ۵۰۰۰۴ را خدماتی کنیم تا شما بتوانید به همه مشترکین همراه اول و ایرانسل پیام کوتاه ارسال کنید.

برای اطلاع از شرایط خدماتی کردن این خطوط لطفا با بخش فروش تماس بگیرید. شماره تماس ما: ۳۸۰۳۲ - ۰۵۱

دریافت پیام کوتاه در شماره های ۵۰۰۰۴ رایگان است و تعرفه ارسال پیام کوتاه نیز مانند قبل می‌باشد و تغییری نکرده است. کماکان کلیه پیامک‌های برگشت‌خورده، رایگان است (هزینه آن به اشتراک شما باز می‌گردد).

 

مدارک و توضیحات مربوط به درخواست خدماتی سازی خط پیامکی را دانلود کنید.

 

کانال اطلاع‌رسانی شرکت روی تلگرام

on .

به منظور ارتباط راحت‌تر با مشتریان شرکت عصر فرا ارتباط و اطلاع‌رسانی سریع‌تر سرویس‌های «واید» و «میل‌چی» و «پیامپ»، کانال اطلاع‌رسانی تلگرامی شرکت راه‌اندازی شده است.

از شما دعوت می‌کنیم در صورت تمایل کانال را دنبال کنید و در جریان آخرین خبرها و پیشنهادات ویژه و تخفیف‌ها و راهنماهای فنی قرار بگیرید.

>>  لینک کانال تلگرام  <<

امکان استفاده از سامانه پیامکی واید در ووکامرس

on .

وب سرویس پیامکی واید به افزونه ووکامرس اضافه شده است.
با این امکان می‌توانید در سایت فروشگاهی خود که با سامانه مدیریت محتوای وردپرس و افزونه فروشگاه‌ساز ووکامرس ایجاد شده است، امکان ارسال اتوماتیک پیامک را از طریق وب‌سرویس واید فعال کنید.
وقتی خریدی انجام می‌شود یا تراکنش دیگری در ووکامرس رخ می‌دهد، یک پیامک سفارشی برای مشتری ارسال شود.
توضیحات کامل‌تر در این زمینه در سایت پشتیبانی ووکامرس فارسی درج شده است.
برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید: 05138032
 
 

کاهش یک تومانی قیمت پیامک

on .

 بنا به پیگیری سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان، قیمت پیامک‌ها ۱۰ ریال کاهش پیدا کرده است. قیمت‌های جدید از این پس به مشتریان سرویس واید ارایه می‌شود.

با استناد به تبصره ۱۹ قانون حمایت از مصرف‌کنندگان، اپراتورها موظف بودند که بابت هر پیامک یک تومان اضافه از مشتریان خود دریافت کنند و به حساب درآمد عمومی خزانه کشور واریز کنند.

با توجه به اینکه این حکم در قانون بودجه جدید نیامده است، از ۲۴ خرداد امسال این رقم دریافت نمی‌شود.

پیرو این موضوع قیمت پیامک‌ها در شرکت عصر فرا ارتباط ۱۰ ریال کاهش پیدا می‌کند.

رنج‌های جدید قیمت در سرویس wide.ir به شرح زیر است:

 

در رابطه با هزینه‌های اضافی دریافت شده در سال ۹۶ در صورتی که ابلاغیه جدیدی از طرف اپراتورها دریافت شود، اطلاع‌رسانی برای بازگشت وجه به حساب مشتریان را انجام می‌دهیم.

متن تبصره قانونی قبلی برای افزایش ۱۰ ریال برای هر پیامک، در تصویر زیر مشخص شده است: