کانال اطلاع‌رسانی شرکت روی تلگرام

on .

به منظور ارتباط راحت‌تر با مشتریان شرکت عصر فرا ارتباط و اطلاع‌رسانی سریع‌تر سرویس‌های «واید» و «میل‌چی» و «پیامپ»، کانال اطلاع‌رسانی تلگرامی شرکت راه‌اندازی شده است.

از شما دعوت می‌کنیم در صورت تمایل کانال را دنبال کنید و در جریان آخرین خبرها و پیشنهادات ویژه و تخفیف‌ها و راهنماهای فنی قرار بگیرید.

>>  لینک کانال تلگرام  <<

امکان استفاده از سامانه پیامکی واید در ووکامرس

on .

وب سرویس پیامکی واید به افزونه ووکامرس اضافه شده است.
با این امکان می‌توانید در سایت فروشگاهی خود که با سامانه مدیریت محتوای وردپرس و افزونه فروشگاه‌ساز ووکامرس ایجاد شده است، امکان ارسال اتوماتیک پیامک را از طریق وب‌سرویس واید فعال کنید.
وقتی خریدی انجام می‌شود یا تراکنش دیگری در ووکامرس رخ می‌دهد، یک پیامک سفارشی برای مشتری ارسال شود.
توضیحات کامل‌تر در این زمینه در سایت پشتیبانی ووکامرس فارسی درج شده است.
برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید: 05138032
 
 

کاهش یک تومانی قیمت پیامک

on .

 بنا به پیگیری سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان، قیمت پیامک‌ها ۱۰ ریال کاهش پیدا کرده است. قیمت‌های جدید از این پس به مشتریان سرویس واید ارایه می‌شود.

با استناد به تبصره ۱۹ قانون حمایت از مصرف‌کنندگان، اپراتورها موظف بودند که بابت هر پیامک یک تومان اضافه از مشتریان خود دریافت کنند و به حساب درآمد عمومی خزانه کشور واریز کنند.

با توجه به اینکه این حکم در قانون بودجه جدید نیامده است، از ۲۴ خرداد امسال این رقم دریافت نمی‌شود.

پیرو این موضوع قیمت پیامک‌ها در شرکت عصر فرا ارتباط ۱۰ ریال کاهش پیدا می‌کند.

رنج‌های جدید قیمت در سرویس wide.ir به شرح زیر است:

 

در رابطه با هزینه‌های اضافی دریافت شده در سال ۹۶ در صورتی که ابلاغیه جدیدی از طرف اپراتورها دریافت شود، اطلاع‌رسانی برای بازگشت وجه به حساب مشتریان را انجام می‌دهیم.

متن تبصره قانونی قبلی برای افزایش ۱۰ ریال برای هر پیامک، در تصویر زیر مشخص شده است:

 

چگونه می‌توانید در یک ساعت همه شهر را خبردار کنید؟

on .


پیامک هنوز یکی از بهترین و کاراترین و ارزان‌ترین ابزارهای تبلیغاتی است. پیامک زنده است و علیرغم گسترش استفاده از تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و سایر روش‌های تبلیغاتی آنلاین و تبلیغات بنری، هنوز هم یکی از بالاترین نرخ‌های بازگشت سرمایه تبلیغاتی را دارد.

 پیشنهاد می‌کنیم. تلگرام و شبکه‌هایی مثل اینستاگرام شما را به اشتباه نیندازند. کارکردی که یک کمپین انبوه پیامکی می‌تواند داشته باشد، قابل مقایسه با خیلی از روش‌های تبلیغاتی دیگر نیست.

پیامک (SMS) وارد یکی از شخصی‌ترین وسایل افراد می‌شود: گوشی‌های موبایل.

مشکلی که در حال حاضر برای ارسال پیام‌های تبلیغاتی وجود دارد این است که درصد بالایی از کاربران اپراتورهای موبایل، دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند. شاید چیزی حدود نصف مخاطبین پیام‌ها را دریافت نمی‌کنند. این موضوع چالش‌های زیادی را ایجاد کرده است.

ما با تجربه‌ای ۱۱ ساله در عرصه سرویس‌های پیامکی و ارایه خدمات به حدود ۲۰ هزار مشتری، یک راه‌حل برای تبلیغات گسترده شهری در قالب کمپین پیامکی انبوه به شما پیشنهاد می‌کنیم: «ارسال کمپین به تمام شماره‌های همراه اول و وایت‌لیست یک شهر با نرخ دلیوری ۹۹.۹٪»

به طور میانگین در این روش به ازای هر ۱۰۰۰ ارسال، ۹۹۸ دلیوری به شما ارایه می‌شود.

برای ارسال یک کمپین به یک شهر می‌توانید استان مورد نظر را انتخاب کنید، شهر را انتخاب کنید و تعداد درخواستی را مشخص کنید.

می‌توانید از طریق این فرم درخواست اولیه برای ارسال انبوه را ثبت کنید.

پس از ثبت اطلاعات، با شما تماس میگیریم و برای پیگیری ادامه کار هماهنگ می‌کنیم.

حداقل تعداد ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در یک شهر ۱۰۰۰۰ شماره است، مگر اینکه تعداد شماره‌های وایت‌لیست در یک شهر از این تعداد کمتر باشد.

منظور از شماره‌های وایت‌لیست، شماره‌هایی است که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود نکرده‌اند.

قیمت پیامک‌ها بر اساس تعرفه زیر محاسبه می‌شود:

 

پیام‌تان را به همه شهر برسانید!

 

پیام صوتی ، جایگزینی برای پیامک

on .

در یکی دو سال گذشته درصد قابل توجهی از مردم دریافت پیامک تبلیغاتی را بر روی گوشی های خود مسدود کرده اند ، کاملا قابل درک است که کسی نخواهد پیامک تبلیغاتی دریافت کند اما مشکل اینجاست که همین افراد نیاز دارند پیامک هایی را دریافت کنند که جنبه اطلاع رسانی دارد ، پیامکی که از مدرسه فرزندشان ارسال می شود و یا پیامک تایید عضویت آن ها در یک سایت از این دسته است.

متاسفانه شرایطی که همراه اول برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی در نظر گرفته است بسیار پیچیده و زمانبر است و بسیاری از کسب و کارها و متقاضیان شرایط لازم برای دریافت آن را ندارند.

ما برای اینکه پیامک های اطلاع رسانی شما (نه پیامکهای تبلیغاتی) بدست همه مخاطبین تان ارسال شود راه حل جدیدی آماده کرده ایم : 

پیام صوتی

شما مثل سابق پیامک های خود را ارسال کنید ، واید بصورت هوشمند با افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند تماس می گیرد و پیامک شما را برای آنها می خواند !!!

شما می توانید در پنل واید تعیین کنید پیامک با صدای آقا خوانده شود یا خانم ، یا بجای خواندن پیامک یک فایل صوتی که شما مشخص می کنید برای کاربران پخش شود.

شاید فکر می کنید که هزینه این پیام صوتی بیشتر از پیامک است؟ خیر ، هزینه تقریبا معادل همان هزینه پیامک است همچنین اگر کسی به تماس پاسخ نداد هزینه ای از شما کسر نمی شود ، ضمن اینکه در این حالت مخاطب شما تا 24 می تواند با شماره ای که بر روی گوشی اش افتاده است تماس بگیرد و پیام شما را رایگان بشوند !

اگر از پنل واید و یا API آن استفاده می کنید در هر دو حالت نیازی نیست که تغییری توسط شما صورت پذیرد ، واید بصورت هوشمند پیامک های برگشت خورده را برای مخاطبین شما می خواند.

نگران آرامش کاربرانتان نباشید ، شما در پنل واید می توانید تعیین کنید که تماس در چه ساعاتی از روز انجام شود!

 

تماس صوتی بزودی و در فروردین 96 راه اندازی می شود.