راهنمای خدماتی کردن خطوط

on .

خدماتی کردن خطوط راهکاری است برای ارسال پیامک به مخاطبینی که دریافت پیام های تبلیغاتی را مسدود نموده اند لذا اگر مایلید پیام هایی که جنبه خدماتی ( و نه تبلیغاتی ) دارند را به گروه مخاطبین تان ارسال نمایید، می توانید فرم های مورد نیاز و راهنما را از اینجا دانلود نمایید ( کلیک کنید )

 جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 05138032 تماس حاصل فرمایید.

افزونه ارسال پیامک

on .

اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که سایت خود را توسط سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی نموده اید، افزونه wp_sms به شما کمک خواهد کرد که پیامک های وب سایتتان را به راحتی ارسال نمایید.کافی است پس از نصب این افزونه، در لیست ارائه دهندگان اس ام اس، نام "AFE" را انتخاب نموده و سپس مشخصات پنل خود را وارد نمایید.

این افزونه را از اینجا دانلود نمایید : 

اگر از پرستاشاپ استفاده می کنید می توانید از ماژول SMS ای که برای آن تهیه شده است استفاده کنید ، برای اطلاعات بیشتر بر روی تصویر زیر کلیک کنید:

 

 

 

ارسال SMS بلک لیست

on .

در چند ماه گذشته همراه اول روشهای عجیبی برای جلوگیری از ارسال SMS به کسانی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند بکار گرفته است ، بطوریکه بسیاری از مشتریان ما که SMS های غیرتبلیغاتی ارسال می کنند نیز با مشکل مواجه شده اند. برای حل این مشکل ما راهکار جدیدی مهیا کرده ایم که در روزهای آینده در وبلاگ معرفی خواهد شد.

با راه حل اختصاصی که ما تدارک دیده ایم کلیه پیامکها به مخاطبین خواهد رسید و SMS هایی که به مخاطبین عضو بلک لیست ارسال شده اند در قسمت پیامکهای ارسالی با رنگ دیگری نمایش داده می شوند ، وضعیت این SMS ها (به گوشی رسیده ، به مخابرات رسیده و ..) نیز مثل سایر پیامک ها در واید قابل مشاهده است.

در حال حاضر این سریعترین و بهترین راه حل برای مشکل ارسال SMS به بلک لیست می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر با بخش فروش تماس بگیرید.

آتش سوزی برج سلمان

on .

حتما در شبکه های اجتماعی فیلم ها و تصاویر آتش سوزی برج سلمان را دیده اید ، دفتر ما در طبقه 5 ام برج بود که متاسفانه شامل خسارت شد ، تصاویر دفتر ما قبل و بعد از آتش سوزی را ببینید :

آتش سوزی یکشنبه 20 تیر ساعت 19:30 دقیقه شروع شد و حدود ساعت 12 شب آتش خاموش شد. فردای آتش سوزی از ساعت 9 صبح دفتر جدید ما در آدرس جدید مشغول به فعالیت بود و حتی تلفن پنج رقمی 38032 (انتقال این خطوط معمولا زمانبر هست) فعال بود ، از فردای آتش سوزی ما پاسخگوی تیکت ها و تماس های مشتریان بودیم و در سرویسدهی ما هیچگونه تاخیری ایجاد نشد.

بسیاری از مشتریان از طریق تلفن ، تیکت و یا شبکه های اجتماعی با ما همدردی کردند که صمیمانه از آنها سپاسگذاریم.

افزایش مجدد تعرفه پیام کوتاه

on .

مشتری گرانقدر،

با سلام و احترام

این متنی است که اپراتور دیروز 8 اردیبهشت برای ما ارسال کرده است :

افزایش تعرفه مگفا

مشاهده می کنید که 8 اردیبهشت اعلام شده است که تعرفه 10 ریال افزایش یافته از ابتدای فروردین !
بزرگترین دارایی ما شما مشتریان عزیز هستید ، هر چند این افزایش قیمت از ابتدای فروردین برای ما در نظر گرفته می شود اما از آنجایی که ما برای شما ارزش و احترام زیادی قائل هستیم اصلا برایمان قابل پذیرش نیست که ایمیل مشابهی برایتان ارسال کنیم و بگوییم که تعرفه های پیامک از 40 روز پیش تغییر کرده است و ما به التفاوت از حسابتان کسر گردید!

برای همین از این ضرر و زیان مالی که متوجه ما می شود صرف نظر می کنیم و این افزایش قیمت را از فردا 10 اردیبهشت برای شما اعمال خواهیم کرد.
بنابراین از 10 اردیبهشت به تمامی تعرفه های ارسال پیامک 10 ریال افزوده خواهد شد ، جدول تعرفه های جدید به شرح زیر است :

تعداد SMS خریداری شده تعرفه هر SMS فارسی (ریال) تعرفه هر SMS لاتین (ریال)
از 1 هزار تا 11 هزار عدد 155 300
از 11 هزار تا 31 هزار عدد 145 290
از 31 هزار تا 101 هزار عدد 135 280
از 101 هزار تا 501 هزار عدد 130 275
از 501 هزار عدد تا 2 میلیون و 501 هزار عدد 120 270
از 2 میلیون و 501 هزار عدد به بالا 115 265