چگونه می‌توانید در یک ساعت همه شهر را خبردار کنید؟

on .


پیامک هنوز یکی از بهترین و کاراترین و ارزان‌ترین ابزارهای تبلیغاتی است. پیامک زنده است و علیرغم گسترش استفاده از تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و سایر روش‌های تبلیغاتی آنلاین و تبلیغات بنری، هنوز هم یکی از بالاترین نرخ‌های بازگشت سرمایه تبلیغاتی را دارد.

 پیشنهاد می‌کنیم. تلگرام و شبکه‌هایی مثل اینستاگرام شما را به اشتباه نیندازند. کارکردی که یک کمپین انبوه پیامکی می‌تواند داشته باشد، قابل مقایسه با خیلی از روش‌های تبلیغاتی دیگر نیست.

پیامک (SMS) وارد یکی از شخصی‌ترین وسایل افراد می‌شود: گوشی‌های موبایل.

مشکلی که در حال حاضر برای ارسال پیام‌های تبلیغاتی وجود دارد این است که درصد بالایی از کاربران اپراتورهای موبایل، دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند. شاید چیزی حدود نصف مخاطبین پیام‌ها را دریافت نمی‌کنند. این موضوع چالش‌های زیادی را ایجاد کرده است.

ما با تجربه‌ای ۱۱ ساله در عرصه سرویس‌های پیامکی و ارایه خدمات به حدود ۲۰ هزار مشتری، یک راه‌حل برای تبلیغات گسترده شهری در قالب کمپین پیامکی انبوه به شما پیشنهاد می‌کنیم: «ارسال کمپین به تمام شماره‌های همراه اول و وایت‌لیست یک شهر با نرخ دلیوری ۹۹.۹٪»

به طور میانگین در این روش به ازای هر ۱۰۰۰ ارسال، ۹۹۸ دلیوری به شما ارایه می‌شود.

برای ارسال یک کمپین به یک شهر می‌توانید استان مورد نظر را انتخاب کنید، شهر را انتخاب کنید و تعداد درخواستی را مشخص کنید.

می‌توانید از طریق این فرم درخواست اولیه برای ارسال انبوه را ثبت کنید.

پس از ثبت اطلاعات، با شما تماس میگیریم و برای پیگیری ادامه کار هماهنگ می‌کنیم.

حداقل تعداد ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در یک شهر ۱۰۰۰۰ شماره است، مگر اینکه تعداد شماره‌های وایت‌لیست در یک شهر از این تعداد کمتر باشد.

منظور از شماره‌های وایت‌لیست، شماره‌هایی است که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود نکرده‌اند.

قیمت پیامک‌ها بر اساس تعرفه زیر محاسبه می‌شود:

 

پیام‌تان را به همه شهر برسانید!